O mnie

STRONA GŁÓWNA​​   /    O MNIE

Moja Historia

Jako profesjonalny fotograf zajmuję się fotografią od 1998 roku, oddaje się temu w pełni, by zapewnić najdoskonalszy efekt końcowy. Początki mojej przygody fotograficznej to wykonywanie zdjęć jako fotoreporter sportowy, głównie w tematyce rajdów samochodowych. Praca dla takich gwiazd jak Janusz Kulig, czy Krzysztof Hołowczyc pozwoliła mi przemierzyć całą Europę i zmierzyć się z ciężkimi rajdowymi warunkami i sytuacji nie do przewidzenia, które w mgnieniu oka trzeba było zamknąć w kadrze.

Dodatkowo wykonywałem również fotoreportaże z targów, koncertów, czy konferencji prasowych, co pozwoliło udoskonalić techniki fotografii również w pomieszczeniach zamkniętych, często bez dopływu światła dziennego i z ekspozycją sztucznych, kolorowych świateł. Współpraca z wydawnictwami takimi jak AxelSpringer, czy Agora pozwoliła mi udoskonalić techniki fotografii przedmiotów, budynków, czy rzeczy, by oddawały pełnię siebie.

Dzięki ukończeniu warsztatów organizowanych przez Związek Polskich Artystów Fotografików jeszcze bardziej mogłem udoskonalić swoje umiejętności, jak również poprzeć je wiedzą teoretyczną. Kolejnym krokiem w doskonaleniu swojej wiedzy i techniki było uczęszczanie do rocznej prestiżowej szkoły Photo Master Classes, prowadzonej przez wybitnego fotografa Jacka Samotusa, który współpracował z największymi magazynami na świecie jak Elle, czy Vogue.

W 2008 roku przyszedł na świat mój syn. Wydarzenie to dało również początek innego etapu mojego życia fotograficznego, którym jest fotografia bardziej stacjonarna, przekładająca się na interesujące zdjęcia ślubne i rodzinne. Od tego czasu rozpoznawalny jestem jako profesjonalny fotograf ślubny w Warszawie.

Wszystkie doświadczenia zdobyte dzięki napotkanym na życiowej drodze ludziom, pozwoliły mi tworzyć atmosferę przyjaźni i swobody w kontaktach z osobami zamawiającymi sesje ślubne lub rodzinne. 


REFERENCJE

Wieloletnie doświadczenie, doszkalanie, zaangażowanie i pasja pozwoliła Michałowi perfekcyjnie zatrzymywać każdą chwilę w kadrze i przekazywać emocje, skrywane przez fotografowanych ludzi..

-  KRZYSZTOF

Kolorowa, jasna, nasycona barwami i o zdecydowanym kontraście fotografia ślubna i rodzinna połączona z czytelnym kadrem i dynamiką daje zachwycający efekt zatrzymanej w klatce chwili!

-  LUIZA

Bo nie ma nic piękniejszego jak szczera fotografia, do której możemy zawsze wrócić wraz ze wspomnieniami z wyjątkowych wydarzeń naszego życia..

-  MARIA